עקבו אחרינו:

אודותינו

מיזם "מצאתי שיתפתי" הינו מיזם חברתי ביסודו שנועד ליצור "קהילת שיתוף" שממליצה לכל החברים בה על מוצרים שווים ואיכותיים ברשת מבחינת מדד המחיר והאיכות, כולל טיפים שונים לגבי המוצר ואופן הרכישה.

הרעיון של "מצאתי שיתפתי" נולד לאחר שבשנת 2017 רחלי שי וטלי ולדר, המקימות שלו, הגיעו למסקנה שהרבה אנשים חוששים מרכישת מוצרים באתרים כמו "עלי אקספרס" או "אמזון" משום שהם לא יכולים לדעת באמת מה טיב המוצר שלפעמים שווה גם שליש מהמחיר שלו בחנות רגילה. לעיתים הם אפילו נמנעים מרכישות כאלה מאותה הסיבה.

רחלי וטלי התחילו לשלוח המלצות במייל לחברותיהן הקרובות וגילו שהביקוש לאותן המלצות הוא גדול מאד, התגובות זרמו בהמוניהן ועוד ועוד חברים וחברות הצטרפו למיזם תוך שהם תורמות לו בעצמן באמצעות שיתופים של מוצרים שמצאו ב-"עלי אקספרס" עם כל חברי הקבוצה שנהנו אגב כך מבקרת איכות ישירה ומעולה תחת הסלוגן "כדי שכולנו נוכל להנות!".

הבקשות למוצרים הלכו וגברו והפלטפורמות שבאמצעותן התבצעו השיתופים התרחבו גם לקבוצות ווטס אפ וטלגרם בארץ ובחו"ל ואף נוצרו שיתופי פעולה עם נותני שירות כדי להשיג מחירים טובים יותר עבור חברי הקבוצה שנהנים מהנחות מיוחדות ומכח של קבוצה.

מאז ועד היום, הקבוצה גדלה והשתכללה ומונה עשרות אלפי חברים וחברות שנוטלות בו חלק פעיל מדי שבוע באמצעות שיתופים, תגובות ובקשות למוצרים מצוות "מצאתי שיתפתי".

בשנת 2023 החליטו יוצרות המיזם להקים אתר שיאגד בתוכו את כל השיתופים וההמלצות שהם מפרסמות, מבצעים שווים וקופונים ייחודיים ל"מצאתי שיתפתי" מהאתרים השונים.

בואו נכיר טוב יותר

רחל שי

נשואה ואמא ל-4 ילדים מתוקים.
מתכנתת במקצועי, אוהבת להלביש יפה, לקנות חכם ולצאת בזול אבל, כל קניה שלי מלווה באין ספור התלבטויות והתייעצויות עם חברות. אני תמיד אתלבט אם המוצר מספיק יפה, שווה ואיכותי והאם קיבלתי תמורה טובה למחיר שאני משלמת.

ואז הגיעה טלי...טלי, עם הטעם המעולה שלה, היתה ממליצה לכמה חברות קרובות על מוצר שרכשה ונהנתה ממנו ואנחנו היינו יכולות לקנות בלי להתלבט על טיב המוצר. ומשם הכל היסטוריה, הקמנו יחד את מיזם "מצאתי שיתפתי" . ואם אתן שואלות איך הולך לי עם הקניות עכשיו- אז לא דרכתי בקניונים כמה כמה שנים, הכל מגיע לבית, לא חוזרת לחנויות להחלפות , וכולם לבושים טיפ טופ- כולל הבית:)

טלי ולדר

נשואה ואמא ליעל, אלי ומאיר.

יועצת משכנתאות במקצועי וכמו כולם, גם אני אוהבת לקנות פריטי אופנה כאלה שייראו טוב ובמחיר שפוי.
כבר מאז שהייתי נערה, חברותיי היו מתייעצות איתי על בגדים ומבקשות המלצות והתאמות, כיום ביחד עם רחלי, הצלחתי להביא את התחביב הזה למקום מקצועי ולהמליץ לעשרות אלפי נשים מדי שבוע.

מה אומרים עלינו

רוצים לדעת ראשונים על כל המבצעים שלנו?

הירשמו לקבלת עדכונים ומבצעים למייל